Domů / Moto doplňky / Kufry | Brašny / Moto kufry / Horní kufry
Trax Evo Alu Top-Box 38 Litres, Black - 1
Trax Evo Alu Top-Box 38 Litres, Black - 2
Trax Evo Alu Top-Box 38 Litres, Black - 3
Trax Evo Alu Top-Box 38 Litres, Black - 4
Trax Evo Alu Top-Box 38 Litres, Black - 1/4Trax Evo Alu Top-Box 38 Litres, Black - 2/4Trax Evo Alu Top-Box 38 Litres, Black - 3/4Trax Evo Alu Top-Box 38 Litres, Black - 4/4

Trax Evo Alu Top-Box 38 Litres, Black


Žádné hodnocení. Kód: 40151
Robustní horní hliníkový kufr s promyšlenou funkcionalitou. Vyrobeno za použití nejnovější nýtovací metody, zakončení elegantními GRP rohy. Nové víko s gumovým těsněním poskytuje vynikající ochranu proti nečistotám, vodě a rozmarům počasí. Kufr byl vyvinu
Dostupnost: Na objednávku
9.090 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Trax Evo Alu Top-Box 38 Litres, BlackRobustní horní hliníkový kufr s promyšlenou funkcionalitou. Vyrobeno za použití nejnovější nýtovací metody, zakončení elegantními GRP rohy. Nové víko s gumovým těsněním poskytuje vynikající ochranu proti nečistotám, vodě a rozmarům počasí. Kufr byl vyvinut na základě bohatých zkušeností s hliníkovými kufry na endurech, hodí se na většinu typů motocyklů, ať už jde o cesťák, enduro, nebo naháč. Vyrábí v černém a stříbrném provedení, rohy a panty jsou vyrobené z pevného plastu vyztuženého skelnými vlákny. Kromě toho, že kufr dobře vypadá, je vybaven také mnoha skvělými funkcemi, k dostání široká nabídka příslušenství.

Kufr se montuje na boční nosiče Quick-Lock, nebo na horní nosič Alu-Rack. Díky integrovaným montážním zámkům je zamezeno jakémukoliv pohybu, nebo viklání kufru.

Objem: 38 litrů
Materiál: hliník tl. 1,5 mm
Barva: černý lak
Robustní design se zaoblenými rohy
Integrované stahovací popruhy
Nerezové zámky

Pozor součástí balení nejsou cylindrické vložky zámků a je nutné je dokoupit zvlášť - k dispozici jsou sady o d jedné až po šest vložek. Ke kufru je nutné dokoupi také potřebné držáky.


Nejsme oficiálními dovozci zboží Louis!
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.