Domů / Moto doplňky / Ochrana při pádu / Padací protektory / Rutan / Rámové protektory
Rutan kit otvoru kapotáže

Rutan kit otvoru kapotáže


Žádné hodnocení. Kód: 03332
Sada nástrojů pro pro profesionální zhotovení otvoru v kapotáži. Obsahuje vykružovák pro přesné předříznutí otvoru a brusný lamelový kotouč pro jeho precizní dokončení. Součástí každé sady s nutností vrtat kapotáž je podrobný návod.
Výrobce: Rutan
Dostupnost: Skladem
199 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Rutan kit otvoru kapotážeSada nástrojů pro pro profesionální zhotovení otvoru v kapotáži. Obsahuje vykružovák pro přesné předříznutí otvoru a brusný lamelový kotouč pro jeho precizní dokončení. Součástí každé sady s nutností vrtat kapotáž je podrobný návod.


Společnost Rutan Accessories byla založena na přelomu let 2003-2004 a od počátku se specializuje výhradně na padací protektory a speciální příslušenství motocyklů. Od roku 2009 nesou veškeré produkty označení výrobní řady Rutan Performance. Všechny produkty vycházejí čistě a pouze z vlastního vývoje značky. Všechny výrobky také nesou označení: vyrobeno v České Republice. Jako jediná firma svého druhu v Evropě uveřejňuje na svých stránkách výsledky crashtestů, které jsou přímým ukazatelem kvality výrobků a především díky nim probíhá neustálé zdokonalování a vylepšování konstrukce padacích protektorů. Zakladatel firmy se osobně už více než šest let aktivně věnuje Stuntridingu, který je pro něj také velkou inspirací při konstrukci padacích protektorů, protože při tomto sportu se padá opravdu často. Filozofií značky Rutan Accessories je vyrábět vysoce funkční a kvalitní motocyklové doplňky, se kterými budou zákazníci plně spokojeni.
S tímto zbožím kupují
Rutan protektory rám Honda CBR 1000RR 2008-2010, Tvar 4 - Gatling Rutan protektory rám Honda CBR 1000RR 2008-2010, Tvar 4 - Gatling Kód: 00946-4
Na objednávku
Klasické protektory. Velmi účinné v kombinaci s pomocnými protektory. Vzhledem ke konstrukčním předpokladům byla zvolena sada s nutností vrtání děr do kapot. Jakákoliv jiná sada s vynášecí…
1.490 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.