Domů / Moto doplňky / Ochrana při pádu / Padací protektory / Rutan / Rámové protektory
Rutan protektory rám BMW K1200R - 1
Rutan protektory rám BMW K1200R - 2
Rutan protektory rám BMW K1200R - 3
Rutan protektory rám BMW K1200R - 4
Rutan protektory rám BMW K1200R - 5
Rutan protektory rám BMW K1200R - 6
Rutan protektory rám BMW K1200R - 7
Rutan protektory rám BMW K1200R - 1/7Rutan protektory rám BMW K1200R - 2/7Rutan protektory rám BMW K1200R - 3/7Rutan protektory rám BMW K1200R - 4/7Rutan protektory rám BMW K1200R - 5/7Rutan protektory rám BMW K1200R - 6/7Rutan protektory rám BMW K1200R - 7/7

Rutan protektory rám BMW K1200R


Žádné hodnocení. Kód: 00908
Klasické protektory upevněné jedním šroubem k rámu.
Výrobce: Rutan
Dostupnost: Na objednávku
od 1.790 Kč , plus doprava
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Vyberte variantu: Rutan protektory rám BMW K1200R
Rutan protektory rám BMW K1200R, Tvar 1 Rutan protektory rám BMW K1200R, Tvar 1 Kód: 00908-1
Na objednávku
Klasické protektory upevněné jedním šroubem k rámu.
1.790 Kč
Detail
Rutan protektory rám BMW K1200R, Tvar 2 Rutan protektory rám BMW K1200R, Tvar 2 Kód: 00908-2
Na objednávku
Klasické protektory upevněné jedním šroubem k rámu.
1.790 Kč
Detail
Rutan protektory rám BMW K1200R, Tvar 3 Rutan protektory rám BMW K1200R, Tvar 3 Kód: 00908-3
Na objednávku
Klasické protektory upevněné jedním šroubem k rámu.
1.790 Kč
Detail
Rutan protektory rám BMW K1200R, Tvar 4 - Gatling Rutan protektory rám BMW K1200R, Tvar 4 - Gatling Kód: 00908-4
Na objednávku
Klasické protektory upevněné jedním šroubem k rámu.
2.190 Kč
Detail
Rutan protektory rám BMW K1200R, Tvar 5 - Dragon Rutan protektory rám BMW K1200R, Tvar 5 - Dragon Kód: 00908-5
Na objednávku
Klasické protektory upevněné jedním šroubem k rámu.
2.590 Kč
Detail
Rutan protektory rám BMW K1200RKlasické protektory upevněné jedním šroubem k rámu.
DOPORUČENÝ MATERIÁL: SILON
DOPORUČENÝ TVAR: LIBOVOLNÝ
OBTÍŽNOST MONTÁŽE: NÍZKÁ
ÚPRAVA KAPOTÁŽE: NE

Dostupné tvary:

Tvar 1 (Hříbek) - Klasický tvar padacího protektoru se zaoblenou koncovou hranou.

Tvar 2 (Arrow) - Tvar protektoru s kuželovou hlavicí . Hlavice protektoru má dvě ozdobné drážky.

Tvar 3 (Conus) - Tvar protektoru s kuželovým tělem. Protektoru má v celé délce ozdobné drážky. Tento tvar se nedoporučuje použít na motocykly, kde protektor prochází kapotáží. Otvor v ní by při použití tohoto tvaru měl zbytečně velký průměr.

Tvar 4 (Gatling) - Vícekomponentní protektor, který se skládá ze silonového těla, ke kterému je šesti šrouby připevněna duralová korunka. Tento tvar využívá příznivé vlastnosti obou použitých materiálů. Silonové tělo výborně pohlcuje nárazovou energii a duralová, vyměnitelná korunka má díky ocelovým šroubům vysokou otěruvzdornost. Po pádu lze tedy vyměnit pouze korunku se šrouby, která je k dostání jako náhradní díl.

Tvar 5 (Dragon) - Vícekomponentní protektor, který se skládá ze silonového těla, houževnatého ABS plastového slideru a duralové korunky. Tento tvar využívá příznivé vlastnosti všech použitých materiálů. Silonové tělo výborně pohlcuje nárazovou energii a duralová, vyměnitelná korunka má díky ocelovým šroubům vysokou otěruvzdornost. Plastový slider, primárně plnící designovou funkci také ale zvětšuje plochu protektoru a tím rozšiřuje ochrannou zónu. Po pádu lze vyměnit pouze korunku se šrouby, případně také slider.

Dostupné materiály:

Silon - Univerzální materiál, který výborně tlumí nárazovou energii, je velmi houževnatý, má výbornou těruvzdornost a je šetrný k úchytu motocyklu. Standartně nabízený v černé barvě, polotovar je rentgenovaný a UV stabilní – DOPORUČUJEME!

Dural - Velmi pevný materiál, eloxovatelný a leštitelný s výbornou odolností proti otěru. Duralové sady nejsou vhodné pro každý typ motocyklu. Proto vybírejte materiál sady velmi uvážlivě a dbejte doporučení materiálu v popisu u každé sady!

Barevné varianty:

Silon - Hlavice protektorů jsou vyrobeny z černého silonu.

Dural - Hlavice protektorů jsou vyrobeny z duralu, stříbrné - bez eloxování.

Eloxovaný Dural - Duralové komponenty sady jsou černě eloxované. Jinou barvu eloxování lze po domluvě zajistit, ale je nutné počítat s delším dodacím termínem.

Gatling - Tělo protektoru je vyrobeno z černého silonu, duralová korunka protektoru je k dostání v šesti barvách eloxu:
- Stříbrná (bez eloxu)
- Černá
- Modrá
- Červená
- Zlatá
- Titanově šedá

Dragon - Tělo protektoru je vyrobeno z černého silonu, plastový slider je černý a nese 3D gelovou nálepku s logem RUTAN PERFORMANCE. Korunka protektoru je k dostání v šesti barvách eloxu:
- Stříbrná (bez eloxu)
- Černá
- Modrá
- Červená
- Zlatá
- Titanově šedá

Montážní sady

Stříbrná - Veškeré komponenty jsou v přírodním stavu – stříbrné, bez eloxování. Základní verze.

Černá - Veškeré viditelné komponenty jsou černě eloxované. Příplatková verze.

Obtížnost montáže

Náročnost montáže se dá vyjádřit třemi stupni:

Nízká - Jednoduchá montáž protektorů přímo na úchyt bez úpravy kapotáží, či montáže dalšího příslušenství. Zabere zhruba 10 minut.

Střední - Středně náročná montáž protektorů většinou provázená řezáním otvorů do kapotáže, nebo instalací montážní sady. Zabere 20-45 minut.

Vysoká - Náročná montáž protektorů, kdy je kombinováno řezání otvorů do kapotáže s instalací montážní sady, případně s dalšími úpravami. Zabere 1-2 hodiny.

Úprava kapotáže

Protože některé sady mají úchyty skryty pod kapotáží a nelze je obejít montážní sadou, je nutné vyříznout otvor, kterým bude protektor prostrčen. Náš primární cíl při konstrukci padacích protektoru je stoprocentní funkčnost. Často sice lze vyrobit sadu, která by úpravu kapot nevyžadovala, ale za cenu ztráty její funkčnosti. Zhotovení díry do kapotáže je snadná věc, kterou zvládne každý průměrně schopný kutil. Ke každé sadě, kde je nutná tato úprava navíc dostanete automaticky podrobný návod k jejímu profesionálnímu zhotovení + si můžete zakoupit sadu nástrojů, kterou k této úpravě potřebujete.


Společnost Rutan Accessories byla založena na přelomu let 2003-2004 a od počátku se specializuje výhradně na padací protektory a speciální příslušenství motocyklů. Od roku 2009 nesou veškeré produkty označení výrobní řady Rutan Performance. Všechny produkty vycházejí čistě a pouze z vlastního vývoje značky. Všechny výrobky také nesou označení: vyrobeno v České Republice. Jako jediná firma svého druhu v Evropě uveřejňuje na svých stránkách výsledky crashtestů, které jsou přímým ukazatelem kvality výrobků a především díky nim probíhá neustálé zdokonalování a vylepšování konstrukce padacích protektorů. Zakladatel firmy se osobně už více než šest let aktivně věnuje Stuntridingu, který je pro něj také velkou inspirací při konstrukci padacích protektorů, protože při tomto sportu se padá opravdu často. Filozofií značky Rutan Accessories je vyrábět vysoce funkční a kvalitní motocyklové doplňky, se kterými budou zákazníci plně spokojeni.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.