Domů / Evotech
Evotech SFK-10 uni adaptéry pro neoriginální blinkry, 10mm - 1
Evotech SFK-10 uni adaptéry pro neoriginální blinkry, 10mm - 2
Evotech SFK-10 uni adaptéry pro neoriginální blinkry, 10mm - 3
Evotech SFK-10 uni adaptéry pro neoriginální blinkry, 10mm - 4
Evotech SFK-10 uni adaptéry pro neoriginální blinkry, 10mm - 1/4Evotech SFK-10 uni adaptéry pro neoriginální blinkry, 10mm - 2/4Evotech SFK-10 uni adaptéry pro neoriginální blinkry, 10mm - 3/4Evotech SFK-10 uni adaptéry pro neoriginální blinkry, 10mm - 4/4

Evotech SFK-10 uni adaptéry pro neoriginální blinkry, 10mm


Žádné hodnocení. Kód: 42413
Univerzální adaptéry s 10mm otvory pro montáž neoriginálních blinkrů, pasují na všechny držáky registračních značek (SPZ) Evotech. Vyrobeno z černě anodizované hliníkové slitiny, montážní materiál je součástí balení. Tyto adaptéry jsou standardně součástí
Výrobce: Evotech
Dostupnost: Skladem
160 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Evotech SFK-10 uni adaptéry pro neoriginální blinkry, 10mm

Univerzální adaptéry s 10mm otvory pro montáž neoriginálních blinkrů, pasují na všechny držáky registračních značek (SPZ) Evotech.

Vyrobeno z černě anodizované hliníkové slitiny.
Montážní materiál je součástí balení.

Tyto adaptéry jsou standardně součástí balení všech držáků registračních značek (SPZ) Evotech určených pro motocykly bez integrovaných zadních blinkrů.


Za italskou značkou Evotech stojí mladý dynamický tým, který se spoléhá na vlastní vývoj, nejlepší moderní výrobní technologie, kvalitní materiály a na velmi kvalifikované zaměstnance. Díky tomu všemu se produkty značky Evotech pyšní promyšleným inovativním designem, správnou funkčností, velmi kvalitním technickým zpracováním a jednoduchou montáží.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.