Domů / Muc-Off
Muc-Off De Greaser 500ml Spray

Muc-Off De Greaser 500ml Spray


Žádné hodnocení. Kód: 00563
Speciálně vyvinutý čistící plně biologicky odbouratelný prostředek na vodorozpustné bázi, který díky svým vlastnostem zajišťuje, že je povrch po opláchnutí vodou kompletně čistý. Muc-Off De Greaser lze bezpečně použit na řadu materiálů, jako jsou kov, pla
Výrobce: Muc-Off
Dostupnost: Skladem
320 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Muc-Off De Greaser 500ml SpraySpeciálně vyvinutý čistící plně biologicky odbouratelný prostředek na vodorozpustné bázi, který díky svým vlastnostem zajišťuje, že je povrch po opláchnutí vodou kompletně čistý. Muc-Off De Greaser lze bezpečně použit na řadu materiálů, jako jsou kov, plasty, lak nebo i velmi citlivý carbon. Jeho použití se tak neomezuje pouze na čištění motorové, převodové nebo hnací soustavy a v tomto směru ho lze univerzálně použit na odstranění rozstříkaného maziva nebo asfaltu na kapotáži nebo šmouh od otěru pneumatik atd. Ačkoliv si De Greaser poradí se skutečně těžkou špínou včetně speciálně vodě odolných maziv a tuků, doporučujeme ho zejména používat v případě pravidelně prováděné údržby motocyklů nebo jízdních kol. Bezpečně ho lze použít na moderní hnací řetezy se všemi typy kroužků.

- plně biologicky odbouratelný
- vodou rozpustný
- zcela bezpečný při použití na: kov, plasty, carbon, gumu, lak atd.
- účinný i na tu nejtěžší špínu včetně vodě odolných tuků a maziv zanechávající voskový film
- určený na znečištěné části jako řetězy motory, zadní kyvné vidlice atd.
- pomůže rovněž při odstraňování asfaltu nebo otěru gum z plastových částí kapotáže
- použitelný na všechny řetězy včetně všech typů s gumovými těsnícími kroužky

Aplikace:
Aplikace Muc-Off De Greaseru je opět velice snadná a efektivní, stejně jako u dalších produktů značky Muc-Off. Před použitím doporučujeme De Greaser důkladně protřepat a poté nanést na znečištěné části. Nechat několik minut působit a nakonec důkladně opláchnout proudem čisté vody. Řetěz vysušte a utřete čistým hadrem. Pozor zabezpečte, aby se přípravek nedostal na brzdové kotouče!

Mytí & odmašťování - 1. fáze péče o motocykl
- soustřeďujeme na odstranění všech nečistot z kapotáží, motorové a podvozkové části a současně také starého maziva a tuků (samozřejmě pokud je to potřeba) z řetězu, rozety, krytu řetězu atd.
- součástí této fáze by v pravidelných intervalech měla být rovněž péče o brzdové kotouče a destičky


Muc-Off je světoznámý výrobce rozmanité škály produktů pro péči o motocykly. Značka Muc-Off je nejen synonymem kvalitní profesionální a k životnímu prostředí šetrné chemie, ale také osobitého designu a filozofie.
S tímto zbožím kupují
Muc-Off Helmet&Visor Cleaner 35ml Muc-Off Helmet&Visor Cleaner 35ml Kód: 00591
Na objednávku
Přípravek se silným antistatickým účinkem obsahující de-ionizovanou vodu která je doporučena k čištění většinou výrobců helem. Použitelný je rovněž na čočky vyrobené ze všech materiálů včetně…
140 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.