Domů / Muc-Off
Muc-Off Nano Tech Bike Cleaner Concentrate 5Ltr. - 1
Muc-Off Nano Tech Bike Cleaner Concentrate 5Ltr. - 2
Muc-Off Nano Tech Bike Cleaner Concentrate 5Ltr. - 3
Muc-Off Nano Tech Bike Cleaner Concentrate 5Ltr. - 1/3Muc-Off Nano Tech Bike Cleaner Concentrate 5Ltr. - 2/3Muc-Off Nano Tech Bike Cleaner Concentrate 5Ltr. - 3/3

Muc-Off Nano Tech Bike Cleaner Concentrate 5Ltr.


Žádné hodnocení. Kód: 38675
Gelový koncentrát produktu Nano Tech Bike Cleaner, který si po naředění vodou zachovává všechny funkční vlastnosti oblíbeného Muc-Off Bike Cleaner, jak ho známe v balení o objemu 1, 5 a 25 litrů. Bike Cleaner Concentrate ja navíc skvělý multifunkční produ
Výrobce: Muc-Off
Dostupnost: Na objednávku
3.250 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Muc-Off Nano Tech Bike Cleaner Concentrate 5Ltr.Gelový koncentrát produktu Nano Tech Bike Cleaner, který si po naředění vodou zachovává všechny funkční vlastnosti oblíbeného Muc-Off Bike Cleaner, jak ho známe v balení o objemu 1, 5 a 25 litrů. Bike Cleaner Concentrate ja navíc skvělý multifunkční produkt, který lze v koncentrované podobě použít i jako odmašťovadlo. Z 5l gelového koncentrátu lze připravit po naředění 13litry vody 18litrů přípravku NanoTech Bike Cleaner. Muc-Off nyní každému, kdo si zakoupí Nano Tech Bike Cleaner v litrové lahvi s rozprašovačem, nabízí jednoduchou možnost úspory peněz za další nákup přípravku i s plastovou lahví a současně i možnost chovat se nejen ekonomicky ale také ekologicky.


- čistící prostředek na všechny části motocyklu založený na Nano Technologii
- plně biologicky odbouratelný
- zásaditý
- neobsahuje škodlivé kyseliny, rozpouštědla ani CFC
- obsahuje antikorozivní přísady chránící kovové části již v průběhu mytí
- zcela bezpečný při použití i na citlivé materiály jako je kov, elox, chrom, titan, lak, carbon, plast, guma atd.
- určený také k mytí kompletního brzdového systému
- vynikající na nečistoty biologického původu jako jsou mušky, prach, bahno
- nesmývá ani nenarušuje účelově nanesená maziva např. na řetězu, předních teleskopech atd.
- snadné, rychlé, efektivní a bezpečné použitíAplikace:
Muc-Off Bike Cleaner Concentrate před použitím důkladně protřepte. Pokud používáte koncentrát jako odmašťovadlo, jednoduše přímo naneste na řetěz nebo jinou část a nechte působit 30-60 sekund, kartáčem narušte špínu a opláchněte proudem vody. V případě použití jako NanoTech Bike Cleaner přidejte ke gelovému koncentrátu vodou v poměru 5:13, poté obě složky v pečlivě promíchejte a poté můžete směs použít podle návodu k aplikaci Bike Cleaneru.

Mytí & odmašťování - 1. fáze péče o motocykl
- soustřeďujeme na odstranění všech nečistot z kapotáží, motorové a podvozkové části a současně také starého maziva a tuků (samozřejmě pokud je to potřeba) z řetězu, rozety, krytu řetězu atd.
- součástí této fáze by v pravidelných intervalech měla být rovněž péče o brzdové kotouče a destičky


Muc-Off je světoznámý výrobce rozmanité škály produktů pro péči o motocykly. Značka Muc-Off je nejen synonymem kvalitní profesionální a k životnímu prostředí šetrné chemie, ale také osobitého designu a filozofie.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.